Loteria Vizelor DV  20xx :: Forumul Loteristilor

Go Back   Loteria Vizelor DV 20xx :: Forumul Loteristilor > Am ajuns in America ! > Ai nostri copii

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 07-18-2007, 06:18 PM
tmuresan tmuresan is offline
Profesor
Forumo-dependent

Default Kid Friendly Vacations

Am deschis acest subiect in speranta ca se va crea o lista cat mai lunga cu locuri de vizitat in America (si nu numai), locuri propice si pentru cei cu copii.
De exemplu, anul acesta am fost la Cancun si as recomanda la oricine cu copii hotelul Great Parnassus. Aveau un club de copii foarte frumos si fetita noastra de 2 ani s-a simtit minunat. Erau copii de la 18 luni in sus. Cei mai mari faceau tot felul de concursuri (de dans, stafete, in piscina, samd). Cei mici aveau leagane, tobogane si tot felul de jucarii.
In speranta ca acest subiect va avea succes, va doresc la toti sa va traiasca frumusetile de copii!
Reply With Quote
Old 05-10-2017, 07:39 PM
Radius Radius is offline
Forumar fidel
Profesor

Default Cancun

Noi cand am fost in Cancun nu prea am vazut locuri kid-friendly. Cancun mi-a dat impresia ca e mai mult pt. studenti, singles, young couples fara copii.
Riu Palace Peninsula, Riu Caribe si Riu Las Americas sunt resorturi de 5 stele extraordinare dar pt. copii am vazut doar o piscina micutza intr-un colt si mereu era goala...
In alte resorturi mai ieftine te cam risti: pe youtube am vazut filme de la altii din Cancun cum muzica e atat de tare si bubuie toata noaptea mai ceva ca in Costinesti. Nu-i loc de copii. Dar nu zic ca or fi resorturi care sunt si kid-friendly insa mi se pare ca amricanu se duce in Cancun sa se imbete ieftin.
Reply With Quote
Old 06-02-2017, 01:46 AM
Claudia Claudia is offline
Profesor
Forumo-dependent

tmuresan,
salutare! ma bucur sa iti revad userme-ul, imi aduc aminte vag ca noi purtam discutii acu ani de zile, desi nu mai stiu exact despre ce si ne si intelegeam, lucru foarte important...
numai bine si spor in toate.
Old 06-02-2017, 01:48 AM
Claudia Claudia is offline
Profesor
Forumo-dependent

am imbatranit, era anul 2007 nu 2017 dar asta e, nu mai editez pentru a servi ca lectie...

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules