Loteria Vizelor DV  20xx :: Forumul Loteristilor

Go Back   Loteria Vizelor DV 20xx :: Forumul Loteristilor > Loteria Vizelor de la A la Z > Am cistigat Loteria Vizelor!

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 05-03-2016, 07:29 PM
dmstangu's Avatar
dmstangu dmstangu is offline
Moderator
Team Member

Default Întrebări și răspunsuri pentru promoția de loteriști DV-2018

Aici puteți adresa întrebările legate de DV-2018

Last edited by Aramis; 05-05-2017 at 09:22 AM.
Reply With Quote
Old 05-05-2017, 07:30 PM
flaviusi's Avatar
flaviusi flaviusi is offline
Forumar fidel
Profesor

Quote:
Originally Posted by Aramis View Post
2018 .
Aramis, Salutare....iti amintesti in anii trecuti cam cat de repede incepeau sa apara castigatori aici pe forum...? ca e foarte liniste vad...
Old 05-06-2017, 07:40 AM
Aramis's Avatar
Aramis Aramis is offline
Omu' cu cioci
Team Member

foarte simplu de verificat:
- 2017 - Royal911 5/3
- 2016 - guestx 5/7
- 2015 - MonicaM 5/5
mai încolo poți să vezi și singur. http://paginaloteristilor.com/forum/...splay.php?f=58

Ion Luca Caragiale (1852-1912)
Frumoasă ţară avem! Păcat că e locuită.
*** colectiv, Academia Caţavencu

Last edited by Aramis; 05-06-2017 at 07:48 AM.
Reply With Quote
Old 05-06-2017, 08:09 AM
flaviusi's Avatar
flaviusi flaviusi is offline
Forumar fidel
Profesor

Quote:
Originally Posted by Aramis View Post
foarte simplu de verificat:
- 2017 - Royal911 5/3
- 2016 - guestx 5/7
- 2015 - MonicaM 5/5
mai încolo poți să vezi și singur. http://paginaloteristilor.com/forum/...splay.php?f=58
Mersic, vazusem si eu dupa aceea, weekend fain
Old 05-08-2017, 05:07 PM
pisicutza's Avatar
pisicutza pisicutza is offline
Profesor
Forumo-dependent

Location: the wetland of America--> Gdansk, PL-->wetland reloaded

Probabil intarzierea si numarul mic are legatura cu schimbarea pe ".com".
Reply With Quote
Old 05-15-2017, 08:28 PM
Radius Radius is offline
Profesor
Forumo-dependent

Default paginaloteristilor.ro este acum paginaloteristilor.com

Quote:
Originally Posted by pisicutza View Post
Probabil intarzierea si numarul mic are legatura cu schimbarea pe ".com".
Foarte posibil pentru ca sincer daca mergeti pe prima pagina (deci nu pe forum) sunt acolo niste descrieri si informatii de la DV-2008... poate se ocupa cineva sa actualizeze pagina index a website-ului. Cine intra acolo crede ca asta e un site vechi si merge mai departe, nu mai cauta pe forum.
De asemena, am vazut ca sunt unii useri care posteaza aceeasi intrebare si aici pe forum si pe alte forumuri despre Romani in SUA. Pe alte forumuri primesc poate un raspuns mai rapid si atunci abandoneaza acest forum. (Un raspuns mai rapid nu inseamna neaparat si unul mai informat).
Reply With Quote
Old 05-08-2017, 11:45 PM
mary13 mary13 is offline
Junior Member
Bobocel

Default referitor la formularul Ds 260

Buna seara,
Buna seara,
Am fost selectata la Loteria vizelor 2018. Am completat formularul DS 260 impreuna cu sotul si fiica mea insa atunci cand am dat click pe “Sign and Submit" a aparut mesajul “The case number you entered does not match to the case number you entered at Sign In”. Am verificat case number de mai multe ori si era cel corect, am incercat sa trimit cererea de mai multe ori insa nu am reusit. Am iesit de pe site si am reintrat, am restartat si calculatorul si tot nu am reusit sa trimit cererile. Mereu apare acest mesaj iar cererea mea este incompleta. Acelasi lucru se intampla si in cazul cererii/formularului completat pentru sotul si pentru fiica mea. Am incercat si sa copiez case numberul tastat la intrare si sa il lipesc la sfarsitul formularului , dar indiferent cum fac primesc mereu mesajul mentionat mai sus. Nu inteleg cum de pot intra si completa formularul cu acest case number,dar la sfarsit cand doresc sa il trimit apare mereu acest mesaj si totul se opreste aici. Puteti sa ma ajutati, va rog ?
Reply With Quote
Old 05-09-2017, 01:26 AM
pisicutza's Avatar
pisicutza pisicutza is offline
Profesor
Forumo-dependent

Location: the wetland of America--> Gdansk, PL-->wetland reloaded

Quote:
Originally Posted by mary13 View Post
Buna seara,
Buna seara,
Am fost selectata la Loteria vizelor 2018. Am completat formularul DS 260 impreuna cu sotul si fiica mea insa atunci cand am dat click pe “Sign and Submit" a aparut mesajul “The case number you entered does not match to the case number you entered at Sign In”. Am verificat case number de mai multe ori si era cel corect, am incercat sa trimit cererea de mai multe ori insa nu am reusit. Am iesit de pe site si am reintrat, am restartat si calculatorul si tot nu am reusit sa trimit cererile. Mereu apare acest mesaj iar cererea mea este incompleta. Acelasi lucru se intampla si in cazul cererii/formularului completat pentru sotul si pentru fiica mea. Am incercat si sa copiez case numberul tastat la intrare si sa il lipesc la sfarsitul formularului , dar indiferent cum fac primesc mereu mesajul mentionat mai sus. Nu inteleg cum de pot intra si completa formularul cu acest case number,dar la sfarsit cand doresc sa il trimit apare mereu acest mesaj si totul se opreste aici. Puteti sa ma ajutati, va rog ?
Felicitari Mary! Te rog intra pe link-ul de mai jos si completeaza datele tale.
http://paginaloteristilor.com/forum/...ad.php?t=14463
Reply With Quote
Old 05-09-2017, 05:29 AM
Aramis's Avatar
Aramis Aramis is offline
Omu' cu cioci
Team Member

Quote:
Originally Posted by mary13 View Post
“The case number you entered does not match to the case number you entered at Sign In”.
ce ai folosit ca și CN?

și de ce 3 aplicații dacă sunteți 4?

Ion Luca Caragiale (1852-1912)
Frumoasă ţară avem! Păcat că e locuită.
*** colectiv, Academia Caţavencu
Reply With Quote
Old 05-09-2017, 07:15 AM
mary13 mary13 is offline
Junior Member
Bobocel

Fiica mea cea mare are 22 de ani si nu poate veni cu noi intrucat are peste 21 de ani.
Nu inteleg intrebarea " Ce am folosit ca CN". In data de 2 mai 2017 am verificat daca am fost selectata si am primit mesajul ca da. Am printat pagina respectiva in care exista un case number si solicitarea ca toti membrii familiei sa completeze cat mai repede formularul ds 260. Acest case number l-am folosit pentru a intra si completa formularul ds 260 atat pentru mine cat si pentru sotul meu si fiica mai mica. Totul a fost OK pana la sfarsit cand am dorit sa trimit cererea la KCC si am primit mesajul ca CN tastat este diferit de cel tastat la initierea cererii. Am verificat de mai multe ori si CN tastat este cel corect , care mi-a fost comunicat de KCC. Case number-ul este 2018EU00005xxx.

Last edited by mary13; 05-09-2017 at 07:27 AM.
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (0 members and 6 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules