Loteria Vizelor DV  20xx :: Forumul Loteristilor

Go Back   Loteria Vizelor DV 20xx :: Forumul Loteristilor > Am ajuns in America ! > Primii pasi

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 12-20-2015, 09:03 PM
oxigen oxigen is offline
Profesor
Forumo-dependent

Quote:
Originally Posted by adibingo View Post
Cānd īți activezi callromania, primești un număr de telefon de romania, pe care mama te poate suna ca și Cum ar suna īn tara pe telefon fix, plus ca aceștia au acum.o promoție cu 7 euro vorbești nelimitat pe fix sau mobil, ideea e ca trebuie sa ai internet pe tel, apropo cu un singur cont la call romania vorbim și eu și nevasta de pe tel diferite
Multumesc, pare ce caut. E bazat pe SIP, deci poti sa il pui pe ce computer sau telefon vrei, cata vreme ai net.
Nu stiu daca ma mai spus, dar sa ii ajut cu ceva publicitate. La telefonip.org au o setare eronata pe serverul lor, si nu te poti conecta decat daca esti fara firewall. Le-am scris, si nu mi-au zis nici "fraere, mersi de bani". De vreo 2 ani.
La netmaster.ro / smartcall.ro cand se intampla dintr-astea, raspund o data pe luna. Nu cred ca mamae poate sa isi sincronizeze apelurile telefonice cu pofta lor de munca.
Multumesc! Iti spun "multumesc", pentru ca mi s-a spus pe forum sa spun asta cat mai des, pana la punctul cand fraza are aceeasi valoare cu declaratiile de iubire ale liceenilor din filmele americane despre Valentine.
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules